Dlaczego my?

Kompetencja i doświadczenie kluczem dla skutecznego doradztwa

Jesteśmy doświadczonym zespołem rzeczników patentowych, radców prawnych i adwokatów świadczących kompleksowe usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej. Połączenie zawodów rzecznika patentowego, radcy prawnego i adwokata pozwala nam świadczyć usługi w pełnym zakresie przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Uzyskujemy prawa i dochodzimy ich ochrony, przeprowadzamy transakcje i budujemy strategie ochrony. Przedstawiamy kreatywne rozwiązania, które pozwalają na osiągnięcie celu założonego przez klienta. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, a zaufanie klienta jest dla nas priorytetem. Doradzamy skutecznie i kompetentnie przedstawiając rozwiązania optymalne kosztowo. Wybierając nas, stawiają Państwo na najwyższą jakość usług.

Zespół

Wojciech Gierszewski, LL.M.

radca prawny, rzecznik patentowy Specjalista z zakresu prawa własności intelektualnej. Posiada ogromne doświadczenie w uzyskiwaniu i egzekwowaniu praw własności intelektualnej w Polsce i za granicą. Przeprowadził szereg procesów sądowych z zakresu naruszeń prawa autorskiego i nieuczciwej konkurencji.

dr Paweł Brzezicki

dr nauk prawnych, adwokat. Specjalizuje się w kwestiach związanych z prawem medycznym i farmaceutycznym. Autor szeregu publikacji we wiodących

Małgorzata Kluczyk

rzecznik patentowy

Bogna Lesner

aplikant rzecznikowski

Karolina Wąsowska

radca prawny

Dawid Link

aplikant radcowski

Anna Woźny

aplikant adwokacki

Idalia Szul

aplikant rzecznikowski

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Serwisy specjalistyczne