Dlaczego my?

Kompetencja i doświadczenie kluczem dla skutecznego doradztwa

Jesteśmy doświadczonym zespołem rzeczników patentowych, radców prawnych i adwokatów świadczących kompleksowe usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej. Połączenie zawodów rzecznika patentowego, radcy prawnego i adwokata pozwala nam świadczyć usługi w pełnym zakresie przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Uzyskujemy prawa i dochodzimy ich ochrony, przeprowadzamy transakcje i budujemy strategie ochrony. Przedstawiamy kreatywne rozwiązania, które pozwalają na osiągnięcie celu założonego przez klienta. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, a zaufanie klienta jest dla nas priorytetem. Doradzamy skutecznie i kompetentnie przedstawiając rozwiązania optymalne kosztowo. Wybierając nas, stawiają Państwo na najwyższą jakość usług.

Zespół

dr Wojciech Gierszewski, LL.M.

radca prawny, rzecznik patentowy Specjalista z zakresu prawa własności intelektualnej. Posiada ogromne doświadczenie w uzyskiwaniu i egzekwowaniu praw własności intelektualnej w Polsce i za granicą. Przeprowadził szereg procesów sądowych z zakresu naruszeń prawa autorskiego i nieuczciwej konkurencji.

dr Paweł Brzezicki

dr nauk prawnych, adwokat. Specjalizuje się w kwestiach związanych z prawem medycznym i farmaceutycznym. Autor szeregu publikacji we wiodących

Małgorzata Kluczyk

rzecznik patentowy

Bogna Lesner

aplikant rzecznikowski

Karolina Wąsowska

radca prawny

Dawid Link

aplikant radcowski

Anna Woźny

aplikant adwokacki

Klaudia Pstrągowska

prawnik

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Serwisy specjalistyczne