+48 (58) 716 71 68

POZNAJ

NASZ ZESPÓŁ

specjaliści i pasjonaci prawa

NASI EKSPERCI

zespół ekspertów

Zespół Kancelarii BG Patent to profesjonaliści z pasją do prawa własności intelektualnej.
Jesteśmy rzecznikami patentowymi, radcami prawnymi, adwokatami i prawnikami
z Gdańska i okolic, jednakże swoje usługi oferujemy klientom z całej Polski.

dr Wojciech Gierszewski

radca prawny, rzecznik patentowy

dr nauk prawnych. Specjalista z zakresu prawa własności intelektualnej. Posiada ogromne doświadczenie w uzyskiwaniu i egzekwowaniu praw własności intelektualnej w Polsce i za granicą. Przeprowadził szereg procesów sądowych z zakresu naruszeń prawa autorskiego i nieuczciwej konkurencji. Autor artykułów naukowych i analiz, uczestnik konferencji naukowych.

Małgorzata Kluczyk

rzecznik patentowy

Ekspert z zakresu prawa własności przemysłowej, w szczególności patentów oraz wzorów użytkowych. Kompleksowo wspiera przedsiębiorców z branży technologicznej w postępowaniu zgłoszeniowym. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej uczelni wyższych i innych podmiotów zajmujących się edukacją i badaniami rozwojowymi.

Bogna Lesner

rzecznik patentowy

Specjalista z zakresu patentów. Sporządza opisy patentowe, raporty ze stanu techniki, badania czystości i zdolności patentowej. Uzyskała tytuł magistra na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz ukończyła studia podyplomowe Prawa Własności Przemysłowej na Uniwersytecie Warszawskim. Doradza klientom także w zakresie uzyskania dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej na planowane przez nich projekty badawcze.

Dawid Link

radca prawny

Absolwent prawa Instytutu Prawa i Nauk o Bezpieczeństwie, Wydziału Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku oraz absolwent pedagogiki Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Specjalizuje się w przeprowadzaniu badań czystości znaków towarowych i wzorów przemysłowych, sporach dotyczących naruszeń oraz zajęciach celnych.

ZADZWOŃ

+48 (58) 716 71 68

NAPISZ